Jak znaleźć klientów mając agencję interaktywną?

Widzisz ludzi takich jak ja, którzy robią usługi doradcze i zarabiają na tym? Chcesz się dowiedzieć, jak możesz zrobić to samo? Hej wszystkim jestem Neil Patel i dzisiaj zamierzam nauczyć was jak stworzyć własną agencję interaktywną.

Zanim zaczniemy, upewnij się, że zapisałeś się na ten kanał, a jeśli jesteś na YouTube, również kliknij na dzwonek alarmowy. W ten sposób, kiedy wypuszczę więcej takich filmów, a także wejdę na YouTube, a nawet na Facebook lub LinkedIn, otrzymasz powiadomienie. Pytanie do Ciebie. Chcesz poznać dokładny proces, który przeprowadziłem, aby założyć agencję?

To działa jeszcze dzisiaj. Jeśli chcesz wiedzieć, zostaw komentarz, tak poniżej. Jeśli nie chcesz go prowadzić, wiedz o tym. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to iść i znaleźć firmy. Wszyscy myślą. Oh, muszę kupić ten rdzeń. Więc usługa, która uczy mnie jak budować agencję, nie musisz tego robić.

Sposób z Crunchbase.

Zepsuję to w najprostszy sposób. Wejdziesz do sieci i znajdziesz firmy, którym możesz pomóc. To pierwszy krok i jest to tak proste, jak wejście na strony takie jak Crunchbase i wyszukanie wszystkich firm finansowanych w ramach projektu. Jeśli ktoś zebrał dużo pieniędzy, co to oznacza? Muszą je wydać.

I muszą je wydać na ludzi takich jak ty, którzy mogą pomóc im zwiększyć ruch i sprzedaż. Teraz możesz być jak, Hmm, nie mam dużego doświadczenia. Nie mam zbyt wielu studiów przypadku. Nie będę w stanie zdobyć wielu z tych klientów. Nauczę cię też, jak to robić. Krok drugi, teraz, gdy znajdziesz listę firm, którym możesz potencjalnie pomóc, chcę, abyś przejrzał ich stronę internetową i naprawdę spojrzał na nią i był jak, co możesz zrobić, aby im pomóc.

Nie mów tylko, że mogę im pomóc w ich SEO. Mogę pomóc im z ich opłacalności. Chcę, żebyś naprawdę zniszczył wszystko, co robią źle i jak to naprawić. Jak linia po linii, linia po linii. Im bardziej będziesz szczegółowy, tym lepiej ci będzie. Jeśli nie dostaniesz szczegółów, to nie będzie działać.

Krok trzeci, wyeliminuj wszystkie firmy z tej listy, dla których nie możesz dostarczyć wystarczających informacji zwrotnych. Jeśli nie możesz dostarczyć stron i stron opinii, nie będzie dobrze. Musisz to wszystko przerwać. W ten sposób ludzie będą mogli uzyskać wszystkie te informacje. Kiedy uzyskają taki wgląd, będą bardziej skłonni Cię zatrudnić.

Chcą mięsa, chcą odwagi. Następny w górę, chcę, aby wysłać e-mail do CEO, założyciel tej firmy, szef marketingu arkusza, łamiąc wszystko, co robią źle, a na końcu nawet powiedzieć im, przepraszam, aby być blah. Chcę tylko pomóc ci się rozwijać. Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji czegokolwiek z tych działań, daj mi znać.

Nie mam nic przeciwko wypracowaniu czegoś i pomaganiu wam. Jeśli wyślesz pięć z tych e-maili. Dostaniesz od jednego do dwóch klientów, jak w zegarku. Jeśli nie, to znaczy, że nie wysyłasz ich do właściwych ludzi, w których nie gromadzą oni milionów dolarów. Jeśli nie uzbierają przynajmniej jednego do dwóch milionów dolarów, marnujesz swój czas.

Wyślij do nich maila. Również w tym przypadku, kiedy wysyłasz im maile, musisz śledzić ich losy. W wielu przypadkach wysyłam je mailem, smsem lub dzwonię do nich. Zrobię wszystko, żeby przeczytali i zobaczyli ten dokument, a ty zobaczysz, że niektóre osoby będą się obrażać, niektóre będą cię lubić, a niektóre będą cię zatrudniać, ale tak naprawdę to jedna do dwóch na pięć osób cię zatrudni.

Nie poddawaj się.

Tak długo, jak wysyłasz naprawdę dokładne e-maile, że e-mail nie musi być ładny, nie musi mieć wszystkie te szalone grafiki rdzenia. To może być po prostu podstawowe e-maile łamanie na to, co robią źle, jak to naprawić, a kiedy położyć to wszystko krok po kroku, gdzie mogą to zrobić bez nawet zatrudniania cię, są bardziej prawdopodobne, aby zatrudnić cię, bo są jak, Och, wyślesz mi wszystko.

Ufam mu. Widzę jego plan gry. Dlaczego po prostu go nie zatrudnią? Jestem spięty na czas, bo kiedy ktoś pozyskuje kapitał podwyższonego ryzyka, musi działać szybko. I to jest twoja zaleta. W ten sposób tworzysz agencję marketingu cyfrowego, zdobywasz kilku pierwszych klientów i zyskujesz ponad 10 000 dolarów miesięcznie. Jeśli podoba Ci się ten film, upewnij się, że zostawisz komentarz poniżej dając mi znać, zapisz się do kanału jak to.

Dziękuję za obejrzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!